Atribuită Cumpărare directă

BARA BRONZ FI 51 CuSn7 - ref.14315/26.10.2020

Număr anunț
DA26672305
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
SOREX TEAM SRL (CUI 17176550)
Cod CPV
14620000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.088,17 RON
Valoare atribuită
1.088,17 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.088,17 RON

din 1.088,17 RON estimat