Atribuită Cumpărare directă

HARTIE FLIPCHART TOP 50 COLI, 61*86CM - 4BC MARKER FLIPCHART 4/SET 2.5MM -2 SET FOLIE PROTECTIE A4 - 100BC PIX ALBASTRU PENSAN 0,7MM -25BC MARKER NEGRU - 4BC ETICHETE AUTOCOLANTE pretaiate, 48/A4, 52.5x23mm, 100coli/top - 1 top BLOCNOTES CU SPIRALA A5 - 4BC CAIET MATEMATICA CU SPIRALA A5- 2BC MAPA DE PLASTIC CU CAPSA - 2BC x TEXTMARKER 4BC - 2SETURI Agrafe color 33mm, 100buc/cutie - 1.65 CLIPS HARTIE 25MM COLORAT, 12 buc/cutie - 8.75/12buc

Număr anunț
DA26681877
Autoritate contractantă
SCOALA ION SIMIONESCU IASI (CUI 17155611)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI 32329177)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
223,20 RON
Valoare atribuită
223,20 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

223,20 RON

din 223,20 RON estimat