Atribuită
Cumpărare directă
Specificatii Monitor LCD industrial proiectat pentru functionare continua (24/ 7) Diagonala panou: 43" Rezolutie 1920x1080 Culori display: 16.7 mil Procesare digitala de inalta fidelitate Timp de raspuns: 5ms Difuzor incorporat Unghi Vizualizare: V: 178°/ O: 178° Contrast: 1200:1 Intrare: 1x VGA (D-Sub) / 1x HDMI / 1x Audio Consum: 58 W Alimenatare: AC100~240V Diumensiuni: 967mm x 561mm x 86mm Temperatura de functionare: 0°C pana la +40° Greutate: 7.7 Kg Pachetul contine Monitor LCD Dahua DHL43-F600 suport perete DHL42/43/49/55-BG
- Număr anunț
- DA26664343
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN TELEORMAN (CUI 10327078)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
- Cod CPV
- 33195100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.