Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: cuier,diblu plastic,fasete,piulita de cuplare,surub,amortizor usa,surub lemn

Număr anunț
DA26689567
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL KOLCSEY FERENC (CUI 3897475)
Furnizor / câștigător
SAMFERO SRL (CUI 11956327)
Cod CPV
44115800-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,40 RON
Valoare atribuită
335,40 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335,40 RON

din 335,40 RON estimat