Atribuită Cumpărare directă

1 CLORET INALBITOR UZ GENERAL CLOR 5L BUC 10 14.40 144.00 2 CLORET SAPUN LICHID 5L BUC 10 24.33 243.30 3 MBS SACI 35L 20BUC/ROLA ROLA 30 3.03 90.90 4 PRONTO LICHID 750ML PARCHET BUC 20 10.56 211.20 5 ASEVI PARDOSELI 1L BUC 20 11.05 221.00

Număr anunț
DA26667878
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TATARASTII DE JOS (CUI 18995838)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI 17679845)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
910,40 RON
Valoare atribuită
910,40 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

910,40 RON

din 910,40 RON estimat