Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de vopsitorie confectii metalice casa scării Scoala Gimnazială Calistrat Hogaș (balustrada, trepte, mana curenta, uși metalice, etc.) . Termen de finalizare lucrări: 30 zile lucrătoare de la emiterea ordinului de începere a lucrărilor. Garanția de buna execuție: 5% din valoarea lucrărilor, fără TVA. Restituirea garanției: - 70% din valoarea garanției în termen, de 14 zile de la semnarea procesului verbal de recepție la terminarea lucrărilor; - 30% la expirarea perioadei de garanție acordată lucrărilor pe baza procesului verbal de recepție finală. Perioada de garanție acordată lucrărilor: 12 luni de la recepția la terminarea lucrărilor. Evaluarea costurilor pentru execuția lucrărilor se va face pe baza antemăsurătorii atașate.

Număr anunț
DA26665123
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
Furnizor / câștigător
MODERN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 5302654)
Cod CPV
45442121-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.613,33 RON
Valoare atribuită
11.613,33 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.613,33 RON

din 11.613,33 RON estimat