Atribuită
Cumpărare directă
Buna ziua, Prin prezenta ne exprimam dorinta in vederea incheierii unui contract de servicii cu societatea dvs. pentru reinnoirea documentatiei tehnice privind functionarea in conditii de siguranta pentru barajele si acumularile Petrachioaia si Surlari I. Va multumim! O zi buna!
- Număr anunț
- DA26674272
- Autoritate contractantă
- Comuna Petrachioaia (CUI 4420716)
- Furnizor / câștigător
- PATRU STEFAN (CUI 26478514)
- Cod CPV
- 71356200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.