Atribuită
Cumpărare directă
BANEASA MALAI 1KG PG 5 1 18,20 JOE VANILIE 40G BU 150 1 165,00 BELVITA ST.CER FRUCT50G BU 150 1 159,00 MULLER RISO CU VISINE 200 BU 110 1 319,00 PIEPT PUI DEZOS.CG.TAV.KG KG 10,040 1 223,69 CAMARA VERDE MAZARE BOABE PG 2 1 28,88 R.SCOTTI OREZ BOB PREF.1K PG 5 1 44,00
- Număr anunț
- DA26679976
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA AUREL MOSORA (CUI 29034346)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 957,77 RON
- Valoare atribuită
- 957,77 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.