Atribuită Cumpărare directă

Halate nesterile pentru procedurile de diagnosticare sau pentru vizitatori in spitale sau clinici impotriva transferului de par, epiderme exfoliate, etc. Produsul are o croiala larga ce permite acoperirea pieptului, trunchiului, coapselor, avand o lungime pina aproape de genunchi.Prevazut cu mansete elastice la maneci si cordon pentru fixarea ferma a halatului peste haine. Grosime material : 40 gr., material netesut. De unica folosinta Culoare alb Mod de ambalare : 1 buc/set.

Număr anunț
DA26665530
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33199000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.450 RON
Valoare atribuită
12.450 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.450 RON

din 12.450 RON estimat