Atribuită Cumpărare directă

1. Spatiu publicitar in paginile de interior ale ziarului tiparit Adevarul, - 2 aparitii (data de 02 si 03 noiembrie 2020) pentru anunt inchiriere spatii (fisier atasat) [145 cuvinte/ aparitie x 2 = 290 cuvinte) [290.00 Cuvant x 0.35 = 101.50 ] Achizitia se realizeaza conform referat nr.34614/26.10.2020 (2010/23.10.2020), Oferta nr. 34803/27.10.2020. Persoana de contact: Cringureanu Anisoara, tel. 0748579390. Dupa realizarea serviciilor de publicitate se va transmite in format electronic, pdf-ul si factura, cu cele 2 aparitii ale anuntului.

Număr anunț
DA26675476
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101,50 RON
Valoare atribuită
101,50 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101,50 RON

din 101,50 RON estimat