Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: PERFORM(concentrat) – Dezinfectant de nivel inalt, pe baza de peroximonosulfat de potasiu, cu actiune prin oxidare celulara, utilizat la dezinfectia si curatarea suprafetelor mari inerte, a suprafetelor dispozitivelor medicale si a obiectelor de inventar, incubatoare pentru nou-nascuti, vane de baie si amprente dentare. Domeniul de utilizare: institutii sanitare, inclusiv cabinete stomatologice. Spectru larg de actiune. Dezinfectant concentrat sub forma de pulbere pe baza de oxigen activ. Solutia de lucru preparata este activa pe perioada unei zile de lucru. Proprietati excelente de curatare. Ambalaje disponibile : plic de 40 g si doza de 900 g Produs BIOCID avizat de Ministerul Sanatatii. Producator : Schulke & Mayr GmbH Germania. Pret: / plic 40 g mai putin

Număr anunț
DA26675688
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc "dr. George Trifon" Nasaud (CUI 4347879)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.060 RON
Valoare atribuită
1.060 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.060 RON

din 1.060 RON estimat