Atribuită
Cumpărare directă
RULOU PROSOP MAXI NATUR 1STR 150M RPX11 10B HIGIENE 10,00 buc 6,21 SAPUN LICHID ECONOMIC 5L FRESH ALBASTRU/ALB SL 1P HIGIENE 2,00 buc 14,45 EMAIL IDEEA ROSU VIN E513005 0.75L KOBER 4,00 buc 15,80 221101 MATURA PAIE 5,00 buc 12,43 FRANGHIE 8MM PP NEGRU-90=100M/ROLA 20,00 ml 1,16 FOLIE PE ALB 28,50 kg 8,75
- Număr anunț
- DA26677025
- Autoritate contractantă
- Orasul Urlati (Consiliul Local) (CUI 2844189)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 488,80 RON
- Valoare atribuită
- 488,80 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.