Atribuită Cumpărare directă

1050507 HOFF BEC LED G45 7W E14 WW 50,00 234,00 BUC 0,00 0,000 13,99 699,50 13,99 19,00 0,00 0,00 mts750000002897705 587,82 1037571 HOFF BEC LED A60 15W E27 WW 30,00 356,00 BUC 0,00 24,087- 12,90 387,00 12,90 19,00 0,00 0,00 mts750000002897705 325,21 1028028 NEON MASTER TL-D 18W SNOW WHITE 12000K 25,00 94,00 BUC 0,00 0,000 5,78 144,50 5,78 19,00 0,00 0,00 mts750000002897705 121,43 1042015 LINE PRELUNGITOR 6P 5M 3X1,5 CU INTR 3,00 4,00 BUC 0,00 0,000 54,99 164,97 54,99 19,00 0,00 0,00 mts750000002897705 138,63 1042016 LINE PRELUNGITOR 6P 7M 3X1,5 CU INTR 12,00 12,00 BUC 0,00 0,000 64,90 778,80 64,90 19,00 0,00 0,00 mts750000002897705 654,45 1024362 ADAPTOR PRIZA 3 IESIRI FRONTALE 050656 6,00 28,00 BUC 0,00 0,000 27,91 167,46 27,91 19,00 0,00 0,00 mts750000002897705 140,72 1024361 ADAPTOR PRIZA 2 IESIRI FRONTALE 050655 6,00 37,00 BUC 0,00 0,000 22,90 137,40 22,90 19,00 0,00 0,00 mts750000002897705 115,46 1014802 DERULATOR 4 PRIZE CU CP 3x2,5MM 50M 1,00 10,00 BUC 0,00 0,000 279,00 279,00 279,00 19,00 0,00 0,00 mts750000002897705 234,45 1036842 ASFORA PRIZA DUBLA 2P+E EPH9900121 10,00 119,00 BUC 0,00 0,000 17,99 179,90 17,99 19,00 0,00 0,00 mts750000002897705 151,18 1036844 ASFORA INTRERUPATOR DUBLU EPH0300121 10,00 111,00 BUC 3023001 RADIATOR CU ULEI ZASS ZR 13 SL 2,00 29,00 BUC

Număr anunț
DA26673755
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA (CUI 29347190)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.055,82 RON
Valoare atribuită
3.055,82 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.055,82 RON

din 3.055,82 RON estimat