Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achizitia de lucrari de amenajare si imprejmuire Scoala primara nr. 1 Clinceni Va asteptam la sediul Primariei comunei Clinceni in data de 28.10.2020 pentru a va da cantitaile de lucrari

Număr anunț
DA26673107
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CLINCENI (CUI 6506628)
Furnizor / câștigător
CIUCUŞOI CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39710348)
Cod CPV
45112700-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124.000 RON
Valoare atribuită
124.000 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124.000 RON

din 124.000 RON estimat