Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare auto Casco pentru AUTOTURISM DE TEREN DACIA DUSTER, AN FABR.2014,MASA MAX.1875kg,CAP.CIL 1461 cm3,PUTERE 80 kw, SUMA ASIGURATA :38.648,00 RON PRIMA ASIGURARE 1.513,00 RON PLATA PRIMA : 4 RATE FRANSIZA: 0% VALABILITATE :12 LUNI 01.11.2020-31.10.2021
- Număr anunț
- DA26664839
- Autoritate contractantă
- Agentia pentru Protectia Mediului Tulcea (CUI 4994689)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.513 RON
- Valoare atribuită
- 1.513 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.