Atribuită Cumpărare directă

Banderole bani pentru fiecare cupiura in culori diferite,din hartie de 70g/mp,lipite si taiate. Banderole 500 lei, 200 lei, 100 lei, 50 lei, 10 lei, 5 lei, 1 leu.

Număr anunț
DA26663856
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
Furnizor / câștigător
SILCO-H SRL (CUI 4466403)
Cod CPV
30199760-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.900 RON
Valoare atribuită
2.900 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.900 RON

din 2.900 RON estimat