Atribuită
Cumpărare directă
laptop HP 250 G7, 15.6 inch LED FHD Anti-Glare (1920x1080), Intel Core i3-1005G1 (1.2GHz, up to 3.4GHz, 4MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 8GB DDR4 2666MHz (1x8GB), SSD+HDD 128GB + 1TB 5400rpm, no ODD, Card reader, Boxe stereo integrate, Webcam VGA, LAN 10/100/1000, WLAN Realtek 802.11b/g/n (1x1), Bluetooth 4.2, Porturi: 2x USB 3.1 Gen1/ 1x USB 2.0/ 1x HDMI 1.4/ 1x RJ-45/ 1x headphone/microphone, adaptor 45W, Baterie 3 celule Li-ion 41Wh,
- Număr anunț
- DA26665936
- Autoritate contractantă
- DIRECŢIA DE SĂNĂTATE PUBLICĂ JUDEŢEANĂ SUCEAVA (CUI 4244920)
- Furnizor / câștigător
- IT&CONT GROUP SRL (CUI 25578779)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.034 RON
- Valoare atribuită
- 4.034 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.