Atribuită Cumpărare directă

Corp neon 2x18W-10buc,Corp neon 2x9W-5buc,tub neon-40 buc,priza-6buc,intrerupator-6buc,cablu2x1.5-50ml,colier PVC-2pungi, diblu+holzsurub-30 buc

Număr anunț
DA26668047
Autoritate contractantă
GRUP SCOLAR DUMITRESTI (CUI 4447363)
Furnizor / câștigător
QUARTZ ELECTRO SRL (CUI 24996781)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.425,63 RON
Valoare atribuită
1.425,63 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.425,63 RON

din 1.425,63 RON estimat