Atribuită
Cumpărare directă
Calorifer TESY CB 3014, 14 elementi, 3 trepte, 3000W, alb cu următoarele caracteristici: • Suprafata de incalzire a caloriferului este marita cu pana la 40%; • Trei trepte de putere; • Incalzire radianta si cu convectie; • Indicator luminos; • Regulator al temperaturii; • Protectie anti-inghet; • Protectie impotriva supraincalzirii; • Protectie impotriva rasturnarii; • Incalzire rapida si functionare silentioasa; • Depozitare confortabila a cablului de alimentare.
- Număr anunț
- DA26686741
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39715200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 251,45 RON
- Valoare atribuită
- 251,45 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.