Atribuită Cumpărare directă

Lacat - 1, Manusi - 16, Caramida - 240 si Alte materiale diverse conform ofertei

Număr anunț
DA26681656
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
Furnizor / câștigător
GEOMEX 94 SRL (CUI 5356263)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.735,28 RON
Valoare atribuită
1.735,28 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.735,28 RON

din 1.735,28 RON estimat