Atribuită
Cumpărare directă
Tastatura cu fir 60/buc Tip tastatura Multimedia Layout tastatura US Kit Da Numar componente kit 2 Caracteristici tehnice Tehnologie Membrana Conectare Cu fir Interfata USB Numar taste 105 Taste iluminate Nu Mouse inclus Da Rezolutie mouse (dpi) 800 DPI Numar butoane 3 + scroll Informatii suplimentare Compatibila Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Alte detalii Media Center; Taste silentioase; Plug&Play Garantie Garantie comerciala Conform certificatului de garantie emis de producator Garantie de conformitate 24 luni Culoare Negru Dimensiuni (L x A x I cm) Tastatura: 45.6 x 16; Mouse: 11.34 x 5.79 Greutate (Kg) Tastatura: 0.590; Mouse: 0.093
- Număr anunț
- DA26667717
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30237400-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.980 RON
- Valoare atribuită
- 4.980 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.