Atribuită Cumpărare directă

Ambreiaj,disc ambreiaj cu amortizor,manson cuplare cu gresor,volanta, simerin

Număr anunț
DA26677764
Autoritate contractantă
COMUNA CAMPURI VRANCEA (CUI 4718128)
Furnizor / câștigător
LORENA COM SRL (CUI 2846040)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.791,60 RON
Valoare atribuită
2.791,60 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.791,60 RON

din 2.791,60 RON estimat