Atribuită Cumpărare directă

SERVICII PROFESIONALE DE PAZA UMANA

Număr anunț
DA26678712
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE MARAMURES (CUI 11320493)
Furnizor / câștigător
CORTEZ FORCE SRL (CUI 27413483)
Cod CPV
79713000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.032 RON
Valoare atribuită
19.032 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.032 RON

din 19.032 RON estimat