Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: 1. GLT101W- Folii albe cu gel, 13x18 cm- 10 buc/set- 9 seturi x 90 lei= 810 lei 2. GLT101B- Folii negre cu gel, 13x18 cm- 10 buc/set- 9 seturi x 90 lei= 810 lei

Număr anunț
DA26688045
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
Furnizor / câștigător
ROTMAN INDUSTRIES SRL (CUI 33000350)
Cod CPV
24960000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.620 RON
Valoare atribuită
1.620 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.620 RON

din 1.620 RON estimat