Atribuită
Cumpărare directă
25 × Prosop industrial 1000portii 2straturi 230metri 10 × Hartie igienica natur Corabella 125grame 24role 2straturi 20 × Matura paie cu coada 140cm 6 × Matura cu coada Vileda 4 × Matura cu coada Coccinella 130cm 4 × Faras cu lamela si coada Vileda 7 × Faras cu coada 10 × Saci menajeri rezistenti Fixi 35litri 50buc 10 × Saci menajeri fresh cu urechi Stella 35litri 24bucati 10 × Saci menaj Stella cu maner 35L 30buc 5 × Saci menajeri cu maner Fino 35litri 100bucati 6 × Saci menajeri Sweet Home ultrarezistenti 60 litri 10 buc 4 × Saci menajeri rezistenti Fixi 60litri 50buc 10 × Saci menajeri 120 litri 10 buc Anna Eco 5 × Sanytol sapun lichid antibacterian 250ml (Hidratant) 10 × Detergent lichid de vase Fairy 400 ml (Rodie) 5 × Detergent lichid de vase Fairy 800 ml (Rodie) 10 × Spalator vase metalic Paclan 3buc 10 × Bureti vase Paclan Practi 3buc/set 8 × Galeata plastic cu storcator 13L 10 × Servetele antibacteriene umede Igienol 60buc (Hidratanta) 5 × Servetele umede Ultra Compact 100buc (Ottoman) 15 × Detergent pentru geamuri YETIS 750ML 10 × Detartrant Forbish 1litru 10 × Dezinfectant Domestos 750 ml 30 × Bec led Ted105R E27 lumina rece 6400k 5W 1 × Servetele masa albe 33x33cm 2straturi 200bucati 5 × Odorizant pentru toaleta Ace Wc Citrice 48gr 8 × Odorizant WC Bref WC Power Aktiv 50g (Ocean) 1 × Burete de vase canelat Ana
- Număr anunț
- DA26677169
- Autoritate contractantă
- Liceul ,,Regele Carol I” Ostrov (CUI 29348373)
- Furnizor / câștigător
- MERTECOM SRL (CUI 18509431)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.521,01 RON
- Valoare atribuită
- 2.521,01 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.