Atribuită Cumpărare directă

RCA 12 LUNI - CITY - 1461/80/5/1875

Număr anunț
DA26677246
Autoritate contractantă
APIA - CENTRUL JUDETEAN COVASNA (CUI 20822642)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
982,60 RON
Valoare atribuită
982,60 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

982,60 RON

din 982,60 RON estimat