Atribuită Cumpărare directă

Aeroterma ROWENTA Dualio 2 in 1 IR5010F1 cf. oferta SICAP

Număr anunț
DA26678323
Autoritate contractantă
COMUNA OCNITA (CUI 4344520)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39715240-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
613,32 RON
Valoare atribuită
613,32 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

613,32 RON

din 613,32 RON estimat