Atribuită
Cumpărare directă
Directia Administrativa achiziționeaza „Produse de curatat si lustruit” conform cerințelor Caietului de Sarcini atașat. Valoarea estimată a achiziției este de 4.560,00 lei fara TVA, Criteriul de atribuire: Preţul cel mai scăzut/pachet. La momentul ofertării aveţi obligaţia de a posta in SICAP (www.e-licitatie.ro) valoarea toatala a pachetului, iar pe adresa de mail gabriel.popescu@pmb.ro se vor transmite pentru deliberare: Descrierea produselor conform cerintelor Caietului de Sarcini; Oferta financiară. Achiziția se va incheia cu un singur operator economic si se va face pe bază de comandă scrisă. Produsele vor fi livrate la sediul Primariei Municipiului Bucuresti din B-dul Regina Elisabeta nr.47, Sector 5.
- Număr anunț
- DA26673850
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
- Furnizor / câștigător
- TARGET POINT SRL (CUI 21948100)
- Cod CPV
- 39800000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.560 RON
- Valoare atribuită
- 4.560 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.