Atribuită Cumpărare directă

Achizitie publica de produse: -113R00779 DRUM (80000 PAG) ORIGINAL XEROX VERSALINK 7030-1 buc.

Număr anunț
DA26674619
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN GIURGIU (CUI 20738836)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
780,79 RON
Valoare atribuită
780,79 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

780,79 RON

din 780,79 RON estimat