Atribuită
Cumpărare directă
Sistem desktop AMD avand urmatoarea configuratie: Kit Periferice Delux KA150UKIT Black [ KA150UKIT ] - 24.37 Sistem de Operare Microsoft Windows 10 Pro, OEM DSP OEI, 64-bit, engleza [ FQC-08929 ] - 544.19 Memorie RAM Corsair Vengeance LPX Black 16GB DDR4 3200MHz CL16 Dual Channel Kit [ CMK16GX4M2E3200C16 ] - 287.51 Placa de Baza GIGABYTE B450M H [ B450M H ] - 232.29 SSD ADATA XPG Gammix S11 Pro 512GB PCI Express 3.0 x4 M.2 2280 [ AGAMMIXS11P-512GT-C ] - 295.82 Carcasa Zalman ZM-T3 [ ZM-T3 ] - 102.25 Procesor AMD Ryzen 3 3100 3.6GHz box [ 100-100000284BOX ] - 431.10 Placa Video XFX Radeon RX 550 Core Edition 4GB GDDR5 128-bit [ RX-550P4SFG5 ] - 349.89 Sursa Corsair CR SURSA TX-M SERIES TX550M, 550W [ CP-9020133-EU ] - 310.00 Monitor Philips Philips 223V5LSB2/10 21.5 inch 5ms black [ 223V5LSB2/10 ] - 271.44
- Număr anunț
- DA26687476
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI (CUI 9052135)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.848,87 RON
- Valoare atribuită
- 2.848,87 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.