Atribuită Cumpărare directă

Realizata din silicon, cu ham din neopren. Pernă de silicon perimetru facial complet Nu intra in contact cu nasul (in situatii de traume la nivelul lui) Etanșare perfecta Se așează rapid si ușor pe fata 3 variante : Standard, Valva antiaxfisie si Port bronhoscopie MARIME ,,S,,- -2 BUCATI MARIME ,,M,,- -4 BUCATI MARIME ,,L,,- - 4 BUCATI MARIME ,,XL ,, -2 BUCATI

Număr anunț
DA26678536
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
33172000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.960 RON
Valoare atribuită
3.960 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.960 RON

din 3.960 RON estimat