Atribuită
Cumpărare directă
Se vor presta servicii de intocmire documentatii de specialitate pentru Comuna Batar care vor consta in intocmirea unor planuri de situatie, actualizari de planuri de situatie, intabularea imobilelor, trasari cadastrale, indentificare imobile si alte documentatii de specialitate necesare, la cererea achizitorului.
- Număr anunț
- DA26680244
- Autoritate contractantă
- COMUNA BATAR (CUI 4738419)
- Furnizor / câștigător
- TOP CRIS S.R.L. (CUI 24672874)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.000 RON
- Valoare atribuită
- 135.000 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.