Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt. Denumire produs U.M. Pret Ron fara TVA/UM Pret Ron cu TVA/UM Cantitate necesara Total Ron Fara TVA Total Ron cu TVA 3. Alginat cromatic buc 20 23,8 3 46,8 71,4 5. Aspiratoare saliva 100 buc punga 7,98 9,5 20 159,6 189,92 8. Calcipast forte 2.1 gr buc 60 71,4 3 180 214,2 9. Capete oglinzi dentare buc 2,94 3,5 15 44,1 52,5 12. Compozit flow seringa 33,61 40 6 201,66 240 13. Conuri de hartie cutie 9,66 11,5 8 77,28 92 16. Conuri gutapercha cutie 11,76 14 3 35,28 42 20. Filtek™ Z250 Kit: seringi (8 x 4g) adeziv Adper Single Bond, gel demineralizant set 1075 1279,25 1 1075 1279,25 28. Gume finisat/ lustruit buc 3,36 4 20 67,2 80 30. Linguri de amprenta buc 10 11,9 6 60 71,4 31. Material obturatii provizorii buc 19,75 23,5 4 79 94 34. Pasta detartraj buc 25 30 2 50 60 39. Spray curatat/uns turbina buc 60 71,4 1 60 71,4 TEHNICA DENTARA 42. Superacryl pulbere roz 500gr Buc 63,03 75 5 315,15 375 43. Superacryl lichid buc 22,3 26,5 5 111,5 132,5 45. Placa baza superioara buc 25,5 30,35 10 255 303,5 46. Placa baza inferioara buc 25,5 30,35 10 255 303,5 47. Metal turnare Niadur 1kg buc 907,56 1080 3 2722 3240 5794,57
- Număr anunț
- DA26677294
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- SORIMED & DENTAL SRL (CUI 29444257)
- Cod CPV
- 33141800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.794,57 RON
- Valoare atribuită
- 5.794,57 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.