Atribuită Cumpărare directă

TERMOMETRU CU INFRAROSU BERRCOM JXB-175 1 242.86 CR IGIENIZANT GEL MAINI BAZA ALCOOL 5L 1 205.88 K-SEPT IGIENIZANT MAINI 10L 10 24.37 HYGIENIUM GEL DEZINFECTANT GEL ANTIBACTERIAN 5L 1 289.92 MP PROSOP Z FOLD 2 STR 15 4.20 HYGIENIUM GEL ANTIBACTERIAN SI DEZINFECTANT 300ML 20 24.37 IGIENOL BLUE DEZINFECTANT SUPRAFETE 4L 6 41.18 SAPUN LICHID 500ML FINE LIFE 20 5.46 SET MASTI TIP CHIRUGICAL 3 PLIURI 3 STRAT 50/SET 10 31.51 EXPERTTO DISPENSER SAPUN LICHID 450ML 8 29.41 COS GUNOI RATAN CU PEDALA 18L 3 49.57983193 K-SEPT IGIENIZANT MAINI 10L 10 24.37 K-SEPT GEL IGIENIZANT MAINI 5L 2 163.87 ARO HARTIE Z FOLD 2 STR 60 4.20 HARTIE IG. ONDA 2 STR 240 0.67 MP PROF ROLA HARTIE 2 STR DERULARE CENTRALA 6 15.13 130M MP HARTIE IGIENICA XXL 6 6.30 WIPE OUT SAPUN GINGER 1L 20 6.30 10 ROLE PERFEX H. IG 3 STR 60 0.84

Număr anunț
DA26678089
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA BERESTI TAZLAU (CUI 29164192)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
Cod CPV
39330000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.878,16 RON
Valoare atribuită
3.878,16 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.878,16 RON

din 3.878,16 RON estimat