Atribuită Cumpărare directă

Produse de curatenie si igiena personala cfp 78/28.10.2020 ref

Număr anunț
DA26695342
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
Furnizor / câștigător
ROGESIL SRL (CUI 22004003)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714 RON
Valoare atribuită
714 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714 RON

din 714 RON estimat