Atribuită Cumpărare directă

Prelungitor 3p 5m 3x1 117531000205-1 buc,26.890 lei Prelungitor 4p 5m 117531000205-1 buc,28.910 lei Polistiren EPS 80F 10cm-1Pac,34.870 lei Manusi Tricote LT 74120-10 buc,2.3530 lei Manusi Galbene Nitril 42572-10 buc,7.3110 lei Vaselina Spray Eco 400 ml-3 buc,18.0667 lei Lubrifiant Multifunctional WD-40 450ml 30237 Smart-3 buc,24.3733 lei Banda Izolatoare Pvc 19mm,20ml YT-8159-2 buc,2.6050 lei Colier Plastic 3.2x203 Negru-50 buc,0.1680 lei Sarma Moale Zn 1.2-3 Kg,6.5533 lei Surub Cap Inecat M6x25-3 buc,0.1667 lei

Număr anunț
DA26698626
Autoritate contractantă
COMUNA TURENI (CONSILIUL LOCAL TURENI) (CUI 4378840)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
348,40 RON
Valoare atribuită
348,40 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

348,40 RON

din 348,40 RON estimat