Atribuită Cumpărare directă

Pachet consumabile medicale Branule G18, Branula,Cateter iv periferic cu valva, Canule i.v.periferice radioopace 200 buc Branule G20, Branula,Cateter iv periferic cu valva, Canule i.v.periferice radioopace 200 buc Branule G22 Branula,Cateter iv periferic cu valva, Canule i.v.periferice radioopace 200 buc ROBINETI cu 3 CAI, Robinet cu trei cai pentru solutii perfuzabile Sonde, Sonda Foley 2 cai si balonas CH 14,Germanmed Certificat CE 20 buc Sonde, Sonda Foley 2 cai si balonas CH 16,Germanmed Certificat CE 20 buc Sonde, Sonda Foley 2 cai si balonas CH 18 Germanmed Certificat CE 20 buc

Număr anunț
DA26700105
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393,40 RON
Valoare atribuită
393,40 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

393,40 RON

din 393,40 RON estimat