Atribuită
Cumpărare directă
A63.02.16.0 - Portscula cu bucsi elastice HSK63-2/16-75 ER25, DIN 69893 - 2 buc. x 357.25 lei / buc = 714.50 lei A63.02.16 - Portscula cu bucsi elastice HSK63-2/16-100 ER25, DIN 69893 - 2 buc. x 357.25 lei / buc = 714.50 lei A63.16.12 - Portscula pentru filetare, cu compensare, HSK 63-M3/M14 Gr.1, DIN 69893 - 1 buc x 1339.07 lei / buc = 1339.07 lei A63.16.12 - Portscula pentru filetare, cu compensare, HSK 63-M3/M14 Gr.1, DIN 69893 - 1 buc x 1339.07 lei / buc = 1339.07 lei A63.15.13 - Mandrina HSK 63-1.0/13-104, DIN 69893 - 2 buc x 1160.21 lei / buc = 2,320.42 lei
- Număr anunț
- DA26690676
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI 2538104)
- Furnizor / câștigător
- TOOL ONE SRL (CUI 17036823)
- Cod CPV
- 44512930-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.427,56 RON
- Valoare atribuită
- 6.427,56 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.