Atribuită
Cumpărare directă
Publicare anunt intr-un cotidian national, cerinta obligatorie în vederea trecerii la urmatoarea etapa in vederea obtinerii avizului de mediu, solicitată prin adresa 4738/23.10.2020, pentru proiectul “Reabilitare si modernizare strazi/drumuri in comuna Ghiroda, jud. Timis - LOT 3, str. Busteni, str. Muntenia, str. Comarnic si legatura dintre Comarnic 1 si Comarnic 2, str. Rarau, str. Pietrele Doamnei, str. Apuseni, str Padis, str. F.N. (fara nume), jud Timis.”
- Număr anunț
- DA26723546
- Autoritate contractantă
- Comuna Ghiroda (CUI 5517220)
- Furnizor / câștigător
- METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI 29898288)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58,82 RON
- Valoare atribuită
- 58,82 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.