Atribuită Cumpărare directă

Bolturi si suruburi - ref.14433/27.10.2020, 14450/28.10.2020

Număr anunț
DA26704697
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
SOREX TEAM SRL (CUI 17176550)
Cod CPV
44531510-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
598 RON
Valoare atribuită
598 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

598 RON

din 598 RON estimat