Atribuită Cumpărare directă

MATURI SORG - ref.14313/26.10.2020

Număr anunț
DA26704779
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
SOREX TEAM SRL (CUI 17176550)
Cod CPV
39224100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
371,20 RON
Valoare atribuită
371,20 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

371,20 RON

din 371,20 RON estimat