Atribuită Cumpărare directă

Bavete de hartie cu o fata absorbanta, o fata plastifiata. Dimensiune: 53 x 60 cm. Cantitatea 80 buc. / rola. Culoare: albastra. Aplicatoare gel. Utilizare universala pentru mai multe tipuri de geluri dentare si de gravura. Diametru 0,9 mm. Varful bont si inclinatia unghiului permit aplicarea corecta a preparatelor. Mod de prezentare: Set / 20 buc. Lichid pentru clătirea canalelor radiculare. Digluconatul de clorhexidina este utilizat pentru clătirea canalelor radiculare și ca agent antibacterian. Este mai eficient decât hipocloritul de sodiu, împotriva microorganismelor, cum ar fi E.faecalis, care sunt adesea responsabile pentru tratamentul endodontic fără succes. Substanta activa: Digluconat de clorhexidina 2%. Recomandat pentru clatirea canalelor radiculare cu inflamație a pulpei. Pastă devitalizantă-PULP-X Clinique Rulouri vata 10mm x 38 mm - 1000buc/pg. (400gr)

Număr anunț
DA26678104
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
Cod CPV
33141800-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
209,52 RON
Valoare atribuită
209,52 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209,52 RON

din 209,52 RON estimat