Atribuită Cumpărare directă

7016014 LOPATA PROFESIONALA COADA FRASIN VLH-PRO 7,00 BUC 7055950 LOPATA ZAPADA AL 345 MM 5,00 BUC 7038710 GREBLA 18D CU COADA 9,00 BUC 7045698 FURCA 4 COARNE COADA DIN LEMN F101L 5,00 BUC 7016004 GREBLA IARBA CU ARC 18DINTI OTEL VAR3740 5,00 BUC 7047488 FARAS METALIC PT GRADINA MANER LEMN S532 10,00 BUC 7029649 CASTRON CU INEL DE CAUCIUC 0,700 L 20,00 BUC 1017993 BANDA ZIMTATA 4,5X200MM REZIST UV 146426 2,00 PAC 7045040 FOLIE DELIMITARE ALB-ROSU 0,07M/200M 3 ROL 2013189 ROBINET DUBLU SERVICIU NICHELAT 3/4 3,00 BUC 2006932 ROBINET CU BILA 1/2 FLUTURE 368MF12 3,00 BUC 2001831 ROBINET CU BILA 1/2 FLUTURE 368FF12 2,00 BUC 7048298 PLASA OPACA VERDE 2x20 M 3 ROL 5016629 GALEATA CONSTRUCTII 12 L 20,00 BUC 7011467 VAS MORTAR PVC 3201 20,00 BUC 5009046 VAS CONSTRUCTII CAUCIUC-PVC 90L LT06397 20,00 BUC 5007278 VOPSEA PITURA ALBASTRU LUMINOS4L V53633 1,00 BUC 7002236 DILUANT D 209 1L 1,00 BUC 5016014 VOPSEA PITURA ALBASTRU LUM 0.6 L 2,00 BUC 5013723 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 50 MM 2,00 BUC 5013725 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDI

Număr anunț
DA26699780
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI 4701070)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.124,30 RON
Valoare atribuită
3.124,30 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.124,30 RON

din 3.124,30 RON estimat