Atribuită
Cumpărare directă
REPARATII INSTALATII SANITARE, CANALIZARE SI APA RECE.Comanda ferma.Garantia de buna executie se va constitui in termen de 5 zile de la semnarea contractului.Termen de efectuare a lucrarii 15 zile de la data semnarii contractului.Garantia lucrarii 24 luni.
- Număr anunț
- DA26730714
- Autoritate contractantă
- PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
- Furnizor / câștigător
- NIS INSTAL TRANSILVANIA S.R.L. (CUI 42084040)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.980 RON
- Valoare atribuită
- 11.980 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.