Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4, ABSOLUT PAPER, 80 GR./MP, 500 COLI/TO - 150 top x 11.20 lei si . DOZATOR GEL CU SENZOR - 83 BUC X 129.80 LEI

Număr anunț
DA26674667
Autoritate contractantă
Municipiul Sacele (CUI 4317649)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
30197644-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.453,40 RON
Valoare atribuită
12.453,40 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.453,40 RON

din 12.453,40 RON estimat