Atribuită Cumpărare directă

Scurtă destinată efectivelor Poliției Române - Criminalistica care execută misiuni pe timp nefavorabil. Este realizată din țesătură impermeabilă de culoare galben-verzui fluorescent care asigură un grad mare de vizibilitate conform cerințelor incluse în standardul SR EN 471+A1/2008. Cusăturile sunt lipite prin tehnologia de termosaldare. Construcția produsului este conformă cu normele în vigoare ale IGPR. Este prevăzută cu: - benzi reflectorizante cu structură misroprismatică pe piept, spate și mâneci - căptușeală matlasată din poliester la interior - ecusoane brodate pentru mâneci în formă de scut și semirotunde - manecile de culoare bleumarin

Număr anunț
DA26690168
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
Furnizor / câștigător
MILITARY SURPLUS S.R.L. (CUI 34603910)
Cod CPV
18300000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.176,44 RON
Valoare atribuită
9.176,44 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.176,44 RON

din 9.176,44 RON estimat