Atribuită
Cumpărare directă
pachet materiale electrice: - cablu CYYF 5*10 - 10 m* 21.43 lei / m - siguranta tripolara 63A 3P Schneider - 1 buc * 147.06 lei / buc - tubulatura flexibila aluminiu / copex metalic 102 mm - 10 m * 54.62 lei / m - spuma poliurethanica 700 ml cu pai - 2 buc * 21.85 lei
- Număr anunț
- DA26699591
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
- Furnizor / câștigător
- OPAL CONSTRUCT SRL (CUI 17127522)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 951,26 RON
- Valoare atribuită
- 951,26 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.