Atribuită
Cumpărare directă
RIVEX GEAM MENTA PULV.750 2BU EPACK BURETI GAL CANELURI 1BU TOPSTAR BURETI 4BUC 1BU TOP GLOVE MANUSI LAT.MEN3 2ST PAPELY PROS.BUC.CUT.2STR. 2BU SERVETELE CUT.EXCL2STR150 1CU DETTOL TRIG.SPARKL. LEMON 2BU TOSHIBA ALK.BLUE LINE LR0 2BL TOSHIBA ALK.BLUE LINE LR0 2 BL CHE SOL.PARB.IARNA-20C 5L 4BU CARMAX STING.AUTO 1 KG PU 2BU TRUSA SANITARA AUTO ORD 2BU
- Număr anunț
- DA26679064
- Autoritate contractantă
- CASA CORPULUI DIDACTIC BACAU (CUI 4278531)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 316,06 RON
- Valoare atribuită
- 316,06 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.