Atribuită Cumpărare directă

VERIFICARE TEHNICA PERIODICA A CENTRALELOR.CONFORM PRESCRIPTIILOR TEHNICE ISCIR SE EFECTUEAZA LA UN INTERVAL DE 2ANI SI CONSTA IN:VERIFICAREA EXISTENTEI "LIVRETUL APARATULUI",VERIFICAREA INTEGRITATII APARATULUI SI MENTINERII CONDITIEI DE INSTALARE,INCERCAREA LA PRESIUNE/ SERVICII RSVTI LUNAR /SERVICE CAZAN,PENTRU CAZAN APA CALDA , CONFORM LEGII 64/2008.PRETUL ESTE PE LUNA CALENDARISTICA.SERVICIU RSVTI

Număr anunț
DA26698612
Autoritate contractantă
Scoala "Constantin Brancoveanu” Calarasi (CUI 23537497)
Furnizor / câștigător
DONAU TERMO SRL (CUI 26594209)
Cod CPV
71356200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.300 RON
Valoare atribuită
3.300 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.300 RON

din 3.300 RON estimat