Atribuită Cumpărare directă

Capsator metalic 30 coli - 2 bucati x 16,50 lei Perforator 30 coli - 1 bucata x 19,50 lei Dosar plic carton - 20 bucati x 0,60 lei Dosar incopciat 1/1 carton - 20 bucati x 0,65 lei Dosar plastic - 100 bucati x 0,45 lei Textmarker - 5 bucati x 2,40 lei Pix cu gel cu mecanism - 24 bucati x 1,50 lei Marker -10 bucati x 1,75 lei Agrafe birou 33mm - 30 cutii x 0,78 lei Agrafe birou 50mm - 20 cutii x 2,60 lei Biblioraft plastifiat 8cm - 20 bucati x 6,40 lei Plic DL siliconic alb - 50 bucati x 0,11 lei Plic C6 siliconic alb - 50 bucati x 0,08 lei Tus 27 ml. - 10 bucati x 4,95 lei

Număr anunț
DA26699154
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
450,40 RON
Valoare atribuită
450,40 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

450,40 RON

din 450,40 RON estimat